Kaip namuose atsikratyti kirminų ir kitų parazitų

česnako ir svogūno kirminams pašalinti

Kai kurie žmonės domisi klausimu, kaip atsikratyti kirminų namuose, nes šiandien tarp gyventojų yra didelis helmintozės paplitimas.

pilvo skausmas su parazitais

Parazitai į žmogaus organizmą patenka keliais būdais. Gyvenimo procese kirminai išskiria toksinus. Kuo stipresnė infekcija, tuo intensyvesni simptomai ir didesnis žalingas poveikis žmogaus organizmui. Kirminai daro didelę žalą organizmui, kurį geriausiai galima gydyti namuose.

Parazitų atsikratymo būdai: moliūgų sėklų naudojimas

Žmogaus organizme palankios sąlygos gyventi ir vystytis kirmėlėms. Žmonės gali nežinoti, kad yra užsikrėtę. Su šiomis problemomis daugiausia susiduria vaikai, nes jie dažnai nesilaiko asmeninės higienos. Tačiau suaugusieji taip pat gali užsikrėsti kirmėlėmis. Parazitai į žmogaus organizmą patenka per dirvą ir vandenį, kur galima rasti kirmėlių kiaušinėlių, kontaktuojant su užsikrėtusiais žmonėmis, gyvūnais, valgant mėsą, žuvį, blogai termiškai apdorotą paukštieną, taip pat prastai nuplautas daržoves, vaisius ir kitą maistą. produktai. . Kirmėlės pavojingos, nes parazituoja žarnyne, audiniuose, plaučiuose, smegenyse, kepenyse, limfagyslėse, sukeldamos sunkias gyvybei pavojingas komplikacijas.

parazitinis galvos skausmas

Netrukus po užsikrėtimo žmonės patiria:

 • sveikatos pablogėjimas;
 • galvos skausmas;
 • pykinimas;
 • sąnarių skausmas;
 • kūno temperatūros padidėjimas;
 • karščiavimas
 • silpnumas;
 • mieguistumas;
 • alerginių reakcijų pasireiškimas;
 • depresija.

Su helmintinėmis invazijomis pasireiškia toksinis poveikis, mažėja imunitetas, paūmėja lėtinės ligos, taip pat uždegiminiai procesai. Pavojingiausios kirmėlės nėščiosioms. Vaikui nustačius parazitus, profilaktikai būtina imtis visos šeimos. Tuo pačiu metu reikia laikytis gydytojo patarimų dėl vaistų vartojimo, išsamiai pasikonsultuoti dėl alternatyvių gydymo metodų, padedančių pašalinti kirminus iš organizmo, naudojimo. Labai efektyvus ir patikrintas būdas atsikratyti parazitų – naudoti moliūgų sėklas. Metodo privalumai:

 • ekologiškumas;
 • sauga;
 • žema kaina;
 • paruošimo paprastumas;
 • malonus skonis.

Sėklos neturi toksinio poveikio, todėl metodas tinka vaikams, nėščiosioms dėl savo saugumo. Nuluptos sėklos susmulkinamos virtuviniu kombainu, išplakamos su medumi iki vientisos masės. Vaistas vartojamas tuščiu skrandžiu. Sėklas galima paskrudinti keptuvėje. Žalios nuluptos ir susmulkintos sėklos sumaišomos su virintu vandeniu, išmaišomos, skystis išgarinamas, filtruojamas ir imamas gydyti. Moliūgų sėklose yra aminorūgšties cucurbitin, kuri gali sunaikinti parazitus. Tas, kuris suvartoja šios medžiagos pakankamais kiekiais, jų atsikratys.

Liaudies būdai kovoti su kirmėlėmis

Tradicinė medicina turi didžiulių atsargų, tarp kurių yra veiksmingų priemonių nuo parazitų. Natūralūs ingredientai yra geriausi vaistai, galintys greitai ir saugiai atsikratyti parazitinių kirminų. Graikinių riešutų lapai suteikia gerą poveikį gydymui. Jie gali išgydyti suaugusįjį ir vaiką, jei jie išdžiovinami, užpilami verdančiu vandeniu, primygtinai reikalaujami ir geriami mažomis porcijomis. Žinomas metodas naudojant elecampane. Augalo šakniastiebiai primygtinai reikalauja ir geria keletą dienų iš eilės. Liaudies medicinoje plačiai naudojamos bitkrėslės ir pelynai, iš kurių gaminami vaistiniai nuovirai, užpilai, geriami arba naudojami klizmoms.

Pašalinkite kirminus iš kūno česnako pagalba. Jo smulkios gvazdikėlės įtrinamos, užpilamos šiltu pienu ir išgeriamos. Šilti česnako nuovirai naudojami klizmai, su spygliuočiais česnako skiltelę galima suleisti į išangę. Suaugusieji valgo česnako skilteles su pienu, po to imamas vidurius laisvinantis vaistas. Gerus rezultatus pacientai gauna sumaišius morkų sultis su cukrumi (medumi) ir keliais lašais citrinos. Šis gėrimas geriamas kelias dienas ryte tuščiu skrandžiu. Gydant nuo parazitų, galima naudoti tarkuotas morkas, kurios verdamos piene.

Kokosas turi antihelmintinį poveikį. Gydant šį metodą nereikia specialaus pasiruošimo, dietos ir vidurius laisvinančių vaistų. Kokosą reikia sulaužyti, visą skystį ir minkštimą suvartoti ryte tuščiu skrandžiu. Ši priemonė naudojama net tada, kai yra užsikrėtimas kaspinuočiais ir Giardia. Geri rezultatai pasiekiami naudojant moliūgų sėklų aliejų kaip priemonę nuo parazitų. Geriausia profilaktikos priemonė – asmens higiena, rankų plovimas prieš valgį, kruopštus daržovių ir vaisių plovimas, mėsos, paukštienos, žuvies kruopštus kepimas, sanitarinius standartus atitinkančio vandens gerimas. Profilaktikai naudojami gydytojo rekomenduojami vaistai, homeopatija, vaistažolės, dietinė terapija, tausojantys metodai.