Naudojimo patirtis Detoxic

Detoxic Irina (Kišiniovas) naudojimo patirtis

Kapsulių vartojimo nuo parazitų naudojimo patirtis Detoxic

Yra daug gandų ir spekuliacijų apie „Detoxic“ kapsules. Aš jums pasakysiu apie savo patirtį naudojant kapsules nuo parazitų ir kaip per tris savaites atsikratiau visos šeimos nuo kirminų.

Turiu gana didelę šeimą - aš, vyras, du vaikai ir vokiečių aviganis, vardu Sandy. Sandy visą laiką praleidžia su vaikais, o mes su vyru niekada neturėjome laiko nusiplauti letenų po kiekvieno pasivaikščiojimo. Todėl vaikai pirmiausia turėjo kirminų, o paskui su vyru.

helmintai nebuvo pastebėti iškart. Mes išsiaiškinome nuovargį ir miego problemas, nes įprastas darbo nuovargis, skrandžio problemos taip pat atrodė įprasto streso pasekmė. Bloga žinia buvo pastebėta tik tada, kai vaikai pradėjo pastebimai mesti svorį. Nuvykome į ligoninę, išsityrėme ir gavome neabejotiną diagnozę - žarnyno parazitai.

Mano vyro pažįstamas (jis dirba dietologu) patarė išgraužti kirminus iš šuns ir nusipirkti „Detoxic“ kapsulių nuo parazitų visai šeimai. Jis taip pat pasakojo, kaip vartoti narkotikus. Mes pasinaudojome patarimais ir pastebėjome savijautos pagerėjimą jau antrą naudojimo savaitę. Po kurso nuėjome atlikti pakartotinių testų ir gavome neigiamus rezultatus. Helmintų nebėra. Vaikai tapo aktyvesni ir linksmesni nei anksčiau.

Laimingi vaikai, žaidžiantys su aviganiu (Detoxic)

Mums pasisekė naudoti šias kapsules, ir dabar aš pats rekomenduoju „Detoxic“ savo draugams, jei jie turi panašią problemą.