Naudojimo instrukcijos Detoxic

Vaisto vartojimo indikacijos

Detoxic yra natūralus produktas. Tai galima įsigyti be recepto ir praktiškai neturi kontraindikacijų. Vienintelis galimas šalutinis poveikis yra alerginė reakcija į tam tikrus maisto papildo augalus.

Detoxic gali vartoti tiek suaugusieji, tiek vaikai nuo 3 metų. Rekomenduojama, kai:

 • įtarimas dėl helmintų (parazitinių ir kirminų);
 • medžiagų apykaitos problemos, kūno masės indekso sutrikimai;
 • susilpnėjo imunitetas dėl neseniai įvykusios ligos;
 • bendras sveikatos pablogėjimas.

„Detoxic“ maisto papildas garantuoja kirminų palengvėjimą ir yra vartojamas kaip prevencinė priemonė. Tarp kitų teigiamų padarinių yra bendras savijautos pagerėjimas ir organizmo valymas nuo toksinų ir toksinų.

Kaip sužinoti, ar turiu helmintų?

Kirmėlės ir kiti parazitai nesukelia karščiavimo ar kosulio. Juos diagnozuoti sunkiau nei gripą ar peršalimą. Kita vertus, jie sekina mūsų kūną ir daro neigiamą poveikį visoms gyvenimo sistemoms. Apsvarstykite galimybę vartoti „Detoxic“, jei pasireiškia šie simptomai:

 • Dažnos infekcinės ligos

  Parazitai, būdami žmogaus organizme, vartoja daug naudingų medžiagų. Remiantis tuo, sumažėja imunitetas, dėl kurio dažnai atsiranda infekcinio pobūdžio ligų.
 • Nuolatinis nuovargio jausmas

  Helmintų atliekose yra toksinių medžiagų. Kuo sunkesnė invazija, tuo labiau bus jaučiamas bendras negalavimas. Tai lydi apatija ir dirglumas.
 • Alerginės reakcijos

  Odos išbėrimas, niežėjimas ir bėrimas. Visų pirma tai taikoma tarpkojo vietai. Vėlesnėse stadijose atsiranda lūžinėjantys plaukai ir nulupami nagai, įtrūksta kulnų oda.
 • Virškinimo trakto sutrikimai

  Tai gali būti lengvas pykinimas, skrandžio veiklos sutrikimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas, skausmas bamboje ir kt. Virškinimo trakto sutrikimai yra žarnyno parazitai. Raumenų įtaka šiai sistemai yra mažesnė.

Kaip vartoti detoksikines kapsules nuo parazitų?

Detoxic kapsulių vartojimo instrukcijos

Jei pastebite helminto simptomus arba norite imtis prevencinių priemonių nuo jų atsiradimo, nusipirkite „Detoxic“. Naudokite jį vadovaudamiesi šia instrukcija:

 • Vyresniems nei 12 metų vaikams ir suaugusiems: vartokite vaistą du kartus per dieną, 30 minučių po valgio 30 dienų;
 • Vaikams nuo 6 iki 12 metų: vartokite vaistą du kartus per dieną, 30 minučių po valgio 20 dienų;
 • Vaikams nuo 3 iki 6 metų: vartokite kapsules 3 kartus per dieną po pusryčių, pietų ir vakarienės 10 dienų.

Profilaktikos tikslais vaistą rekomenduojama vartoti kartą per metus. Naudojant vaistiniais tikslais, visiškai atsikratyti kirminų ir jų atliekų pakanka 1 kurso.

Atkreipkite dėmesį! Kartu su vaistu pateikiamos maisto papildų „Detoxic“ vartojimo instrukcijos. Išsaugokite jį, kad galėtumėte gerti „Detoxic“. Oficialioje svetainėje galite pigiai nusipirkti kapsulių nuo parazitų „Detoxic“.